Stage Times

FRIDAY 14 JULY

STAGE TIMES
(Subject to change without notice)

MAIN STAGE

21:40 – 22:50 - STEREO MC’S
20:00 – 21:00 - TRANSGLOBAL UNDERGROUND
18:30 – 19:30 - VAUDOU GAME
17:00 – 18:00 - MOONSHINERS
15:30 – 16:30 - MEDINA UKULELE ORCHESTRA

DIDG CAFE

22:30 – 23:30 - SKA’D FOR LIFE
21:00 – 22:00 - BOBBY I CAN FLY
19:30 – 20:30  -JOHN MURRY
18:00 – 19:00 - RORY MCLEOD
16:30 – 17:30 - JACQUEMO
15:00 – 16:00 - SPIKE OATLEY
14:00 – 14:45 - ANNABELLE SPENCER
13:00 – 13:45 - LIAM BURKE

JILL'S WOODS

23:00 – 00:00 - JUNO
20:00 – 02:00 - SOUL PROFESSOR DJ
19:00 – 19:45 - SWAN LEVITT
18:00 – 18:45 - BLANTY
17:00 – 17:45 - MACKIE
16:00 – 16:45 - CHURCH & IVORY
15:00 – 15:45 - JUKEBOX JAZZ
14:00 – 14:45 - SIMON SHELLEY

SATURDAY 15 JULY

STAGE TIMES
(Subject to change without notice)

MAIN STAGE

21:40 – 22:50 - THE LIGHTNING SEEDS
20:00 – 21:00 - THE VOODOO LOVE ORC
18:00 – 19:30 - GRACELAND
16:30 – 17:30 - CABRUERA
15:00 – 16:00 - YORKSTON/THORNE/KHAN
14:00 – 14:45 - ELLES BAILEY
12:45 – 13:30 - REMINDERS
11:30 – 12:15 - FUGITIVE ORCHESTRA 

DIDG CAFE

23:00 – 00:00 - BEANS ON TOAST
20:45 – 21:40 - MAD KING LUDWIG
19:15 – 20:15 - UHURU
17:45 – 18:45 - WILL POUND & EDDY JAY
16:15 – 17:15 - BETWEEN THE BOOTS AND ME 
15:15 – 16:00 - WEATHERKINGS
14:15 – 15:00 - DOUG ALLDRED & THE SILVER LINING
13:15 – 14:00 - NIGEL THOMAS
12:15 – 13:00 - THE DINNERJAZZ REVOLUTIONARIES
11:15 – 12:00 - CHERISHPORT

JILL'S WOODS

23:00 – 00:00 - FELLOWSHIP OF GROOVE
21:00 – 02:00 - THE SOUL PROFESSOR - DJ
20:00 – 21:00 - PAUL ARMFIELD
19:00 – 19:45 - SCOTT & MARIA
17:45 – 18:30 - EBONY BUCKLE
16:30 – 17:15 - DEBORAH ROSE
15:15 – 16:15 - JULIE MURPHY
14:15 – 14:45 - SHEER PINK
13:15 – 13:45 - DAYITA
12:15 – 12:45 - VANESSA FORERO

SUNDAY 16 JULY

STAGE TIMES
(Subject to change without notice)

MAIN STAGE

21:00 – 22:00 - TANKUS THE HENGE
19:30 – 20:30 - THE BLOCKHEADS
18:00 – 19:00 - NAKAMARRA
16:30 – 17:30 - DJOUNA MUMBAFU & THE BIG ONE BAND
15:15 – 16:00 - THE SOUTHERN COMPANION
14:00 – 14:45 - CARAVAN RAJ
12:45 -13:30  - WILL POUND & EDDY JAY
11:30 – 12:15 - RYDE UKULELE GROUP

DIDGE CAFE

22:00 – 00:00 - MEKONS
20:30 – 21:30 - THE OHMZ
19:00: - 20:00 - CLAYDON CONNOR 
17:40 – 18:40 - THE DRYSTONES
17:00 – 17:30 - THE 4DG’S
16:00 – 16:45 - TUBA LIBRES
14:30 – 15:30 - SEAN TAYLOR TRIO
13:15 – 14:00 - JON HART
12:00 – 12:45 - MACKIE & BLANTY

JILL'S WOODS

20:00 – 23:00 - DJ HANDSOME DAVE
14:00 – 20:00 - PAUL ARMFIELD'S SUNDAY SHHH... including:
19.15 WEATHERKINGS
18.30 CAT SKELLINGTON
17.45 PAUL LOVELOCK
17.00 GIULIO CANTORE
16.15 GOO LAGOON
15.30 STELLA CHIWESHE
14.45 CAMERATA CHAMBER CHOIR 
14.00 CHARLIE O’RIAIN & BUTTERFLY CULTURE
13:00 – 14:00 - RED SQWRL
12:00 – 13:00 - BRIGHSTONE BARNACLES
Share by: